Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Premier Mateusz Morawiecki w Białej Podlaskiej: "Spełniamy marzenia Polaków"

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 26 maja 2018 r. o 14:48 Powrót do artykułu
Proszę państwa! Za chwilę wejdziecie do swojego domu. W samo południe! (Patrzy na zegarek.) Przepraszam, nie. Z przyczyn obiektywnych to będzie parę minut po. Zasiedlenie nowego mieszkania jest południem w życiu każdego człowieka. Ja wiem, że państwo denerwowaliście się czekając, ale jest taki piękny rosyjski zwyczaj - żeby wyjść, trzeba najpierw trochę posiedzieć. A my stworzymy inny obyczaj, nasz polski, bialski - żeby wejść, trzeba chwilę poczekać. Życzę państwu miłego popołudnia! (Przecina wstęgę.) Chodź Renia , nic tu po nas.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy zna ktoś jakiegoś prywaciarza , który wynajął dla leszcza mieszkanie w stanie deweloperskim za tysiąc zlotych za miesiąc, a ten sie cieszy jakby wygrał los na loterii. He, he, he
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mówiło się kiedyś "ciasne ale własne" i dzięki naszemu programowi, mieszkanie nie musi być takie ciasne, ale może być własne, o to nam chodzi. I mówi to ktoś kto ma kilka domów, przerzucil część majątku na żonę, żeby w oświadczenie majątkowe nie razilo ludzi po oczach. Mówi to ktoś kto sam nie wszedłby w taki układ i nie zamieszkal w takim mieszkaniu. Bareizm pełną gębą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
50 m2 za 900 zł w Białej Podlaskiej? Pozdrowienia z Poznania, 65 m2 za 850 zł, ze śmieciami, gazem i ogrzewaniem. Tak się goli naiwniakòw
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
spelniaja marzenia Polaków? ale czy napewno wszystkich czy tylko tych z PIS-u? nie wszyscy zarabiaja tyle co oni, nie wszystkim sie naleza nagrody tak jak im....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wierzyć się nie chce, że w PRL organizowano takie same polityczne przedstawienia, tylko nazywano je wizytami gospodarskimi i miały skromniejszy charakter, dziś skala tych przedsięwzięć jest większa, a propaganda bardziej wyrafinowana, więc powodzenia w najbliższych wyborach towarzysze z PiS-u
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
@Nygus : A znajdziesz mi kogoś, kto za mieszkanie 40m2 da mi takie warunki 95 zł do administracji (sprzątanie utrzymanie) + 550 zł za najem z opcją wykupu?. Kto jest większym idiota lokator, który wynajmuje 40 m2 mieszkanie 800zł odstępne + 200 do administracji dodatkowo media?. Taki lokator sponsoruje mieszkanie dla cwaniaków, którzy wezmą kredyt na siebie a spłacają go obce osoby. Czy ja jestem jeleniem płacąc 650 zł + media z opcja że to będzie moje. Jest tam stan deweloperski, ale wbrew tym farmazonom dużo nie trzeba, żeby się tam wprowadzić ściany pomalowane na biało (możesz tylko sobie przemalować na kolor) na podłogę panele i płytki (wedle uznania) wstawić drzwi (wc / mniejszy pokój) +umeblowanie. Rozumiem, że trole muszą być, ale zapraszam do rozmowy na poziomie poparte faktami. HE He HE jak dożyje i wykupie to mieszkanie wynajmę za dobry hajs dla lekarzy, którzy pracują w Wojewódzkim szpitalu ewentualnie sprzedam je. Pozdro trolu będziesz sobie pykał an forum dalej. @Gość / dzisiaj o 00:29 A kto Ci zabroni być prezesem jednego z większych banków w Polsce zarabiać rocznie kilka milionów?. Jeśli chodzi o to, że by sam tam nie mieszkał to trudno, żeby ktoś, kto ma kilka milionów na koncie mieszkał w mieszkaniu 50 m2. To chyba taka naturalna kolej rzeczy dla ludzi, którzy zarobili. Ja wiem, że wolisz PełO i łapówki dawane między grobami lub bieńkowska, która mówi, że za 3 tys. pracują tylko idioci ? Jak tam kamienice w WWA kupiłeś za 50 tys. ? hanka zwróciła 25 tys. zł za telefon (wygadała w miesiąc) ? @heh / dzisiaj o 07:10 Dostałem mieszkanie nie zgaszam się ze wszystkim, co robi PIS, ale wole ich niż tych złodziei szreka i rudego landryna. Polecam wyjechać trochę dalej niż Międzyrzec podlaski w krajach UE obywatele dostają różne dodatki ulgi na dzieci po mieszkania. Poprzednia partia też organizowała takie otwarcia każdy rząd chwalił się tym, co zrobił. @Gość / 3 minuty temu Faktycznie ta partia ma czego się bać. Ludzie będą glosować na te partie tylko dla tego, że dostają 500+, mieszkanie plus i inne świadczenia, które wprowadzili. Myślisz, że któraś z tych
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ten smieszny mieszkaniec plus, próbuje wmawiać sobie i innym ,że zrobił interes życia. I tlumaczy co to on będzie robił z tym mieszkaniem za dwadzieścia kilka lat. Może będzie cieciem na Alternatywy 4 ? Na razie to was wykorzystują do bieżących celów politycznych, traktując jak przedmioty , które można przesuwać. Nie jest to twoje mieszkanie i długo , jeśli wogle, nie będzie. Będziesz tam gosciem, nie właścicielem. Skoro lubisz PiS, mieszkasz w Białej to powinieneś lubić i PO, bo ten pan zwany prezydentem w tym mieście w swoim uwielbieniu do PO , zaprosił ich do koalicji.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
,,Spełniamy marzenia Polaków '' !!!!! Chyba się zesra.em ze szczęścia !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
MORAWIECKI wreście przestań siać gebelsowską propagadę sukcesu ! GIEREK całą Polskę wybudował w blokach i do dziś ludzie w blokowiskach ochydnych kurnikach żyją . Zasiałes zamęt, że taki jeden z tego forum, już snuje wizje , że będzie lekarzom wynajmował ten swój apartament , za kilkadziesiąt lat.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najważniejszy moment uroczystości- odczytanie listu od Kaczyńskiego. Ciekawe kiedy wydadzą 'czerwoną książeczkę' z myślami wodza do obowiązkowego posiadania i czytania w domu... Zwlaszcza ten mieszkaniec plus, powinien taką książeczkę czytać. Tam będzie napisane co ma mówić innym o tych mieszkaniach, nawet gdyby fakty były inne, chodzić po osiedlu Alternatywy, i nasluchować czy aby nastroje nie są inne od zamierzonych. Anuż trafi się cwaniak , który będzie zadawał pytania i miał wątpliwości. W takich przypadkach trzeba koniecznie meldować do Zglu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie dajcie się oszukać. Cała ta szopka to jedno wielkie oszustwo!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ta niby kopnięta co protestowała pod urzędem, to ma tak już od chwili narodzin.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Zwlaszcza ten mieszkaniec plus, powinien taką książeczkę czytać. Tam będzie napisane co ma mówić innym o tych mieszkaniach, nawet gdyby fakty były inne" więc słucham jakie fakty? Polecam oswiadczenie Banku o potwierdzeniu dojścia do własności. Czytaj ze zrozumieniem nie jestem za ta partia ale wolę ja niż peło. Czekam na info o czym wodza wszyscy ale nie osoby które podpisały umowę wstępna bo rozumiem ze macie większa wiedzę niż prawnik u którego byłem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To już nawet nie sanacja, to zwykły PRL albo NRD u Honeckera. tylko 800zł czynszu plus media to faktycznie okazja ... :))
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To kolejny patent Dojnej Zmiany na wydojenie Polski do dna. Należą się brawa za patenty! :) Nie mówiąc o lokatorach Alternatywy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
NO BYŁA POKAZÓWA NA MIARĘ PISOWCÓW .... KACZYŃSKIEGO LIST CZYTANY UCZCILI STOJĄC PRAWIE NA BACZNOŚĆ ! ! ! A POTEM POPŁYNAŁ SŁOWOTOK MORAWIECKIEGO,A RACZEJ SYRENI CZY ŁABEDZI ŚPIEW .... TAK ICH OSTATNIO NAPADŁO ....A ja myślałam, że mieszkam w małym, drogim mieszkaniu. A tu proszę- pocieszenie po polsku: inni mają gorzej ( by rząd mógł mieć lepiej).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ale się polepszy ! :)) 51m -800zł ,zapewne 3 pokoje (klatki dla małp są większe w zoo) :) no to dalego od "komuny" nie od***yliśmy !i jeszcze woda , centralne ogrzewanie, śmieci i pozostałe opłaty.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kielbasa wyborcza wszystko w imie klamstwa .WSTYDTeraz morawiecki nagrodzi zone prezydenta Bialej Podlaskiej (stefaniukowa)nastepna posada (trzecia) jako czlonka w zarzadze Spolki Skarbu Panstwa,za to ze mogl rozpoczac kampanie wyborcza i przekazac klucze. Druga posade w Grupie Jelcz stefaniukowa otrzymala za wybudowanie pomnika kaczynskich.Nie ma to jak kadzic wladzy za publiczne pieniadze.WACLAW JARZABEK z MISIA
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
KRZYWOUSTY TO PERPETUUM MOBILE POLSKIEJ GOSPODARKI .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...